Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Ciechocin

Kolorowy pasek

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

<>

ORGANIZACJA URZĘDU:

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Sekretarz

Marta Iwan-Łęgowska

sekretarz@ciechocin.pl

        9

(56) 683 96 10 wew. 33

 

Referat Finansowo  -  Podatkowy

  

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Skarbnik

Janusz Celmer

skarbnik@ciechocin.pl

4

(56)  683 77 81/83

Inspektor ds. księgowości

Renata Błotnicka

renata.blotnicka@ciechocin.pl

5

(56) 683 77 81/83

Inspektor ds. płacowo-finansowych jednostek oświatowych

Dorota Rybka

dorota.rybka@ciechocin.pl

 

56 693 77 96

Inspektor ds. księgowości jednostek oświatowych

Daria Kozłowska

daria.kozlowska@ciechocin.pl

 

56 693 77 96

Referent ds. wymiaru podatków i opłat

Justyna Wojciechowska

justyna.wojciechowska@ciechocin.pl

7

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. księgowości   budżetowej

Anna Rostkowska

anna.rostkowska@ciechocin.pl

5

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. obsługi kasowej i ewidencji działalności gospodarczej

Iwona Lemańska

iwona.lemanska@ciechocin.pl

7

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. księgowości podatkowej
i opłaty za gospodarowanie
odpadami komunalnymi

Małgorzata Langowska - Pietruszka

malgorzata.pietruszka@ciechocin.pl

3

(56) 683 77 81/83

Pomoc administracyjna

Sylwia Gieszkiewicz

sylwia.gieszkiewicz@ciechocin.pl

 

8

(56) 683 77 81/83

 

 

Referat Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Kierownik Referatu Inwestycji, Rozwoju
i Ochrony Środowiska

Monika Pujer

monika.pujer@ciechocin.pl

 

2

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. mienia komunalnego i gospodarki nieruchomościami

Marta Wróblewska

marta.wroblewska@ciechocin.pl

 

2

 

(56) 683 77 81/83

Referent ds. inwestycji
i planowania przestrzennego

Paulina Figurska

paulina.figurska@ciechocin.pl

2

(56) 683 77 81/83

 

Referat Techniczny

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Kierownik Referatu Technicznego

Mariusz Gutowski

mariusz.gutowski@ciechocin.pl

    1

(56)  683 77 81/83

Podinspektor ds. gospodarki
wodno-ściekowej

Agnieszka Malinowska

agnieszka.malinowska@ciechocin.pl

    1

(56) 683 77 81/83

Referent ds. gospodarki wodno-ściekowej
i ochrony środowiska

Tomasz Krasuski

tomasz.krasuski@ciechocin.pl

    1

(56) 683 77 81/83

Pomoc administracyjna

Artur Romanowski

artur.romanowski@ciechocin.pl

    1

(56) 683 77 81/83

 

 

                                                                               Stanowiska Samodzielne

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Inspektor ds. obywatelskich

Maria Pietrkiewicz

maria.pietrkiewicz@ciechocin.pl

10

(56) 683 77 81/83

Inspektor ds. obsługi Rady Gminy i kadr

Emilia Rożko

emilia.rozko@ciechocin.pl

10

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. wojskowych, zdrowia i organizacji

Grażyna Jaworska
grazyna.jaworska@ciechocin.pl

8

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. promocji

Kinga Marcinkowska

kinga.marcinkowska@ciechocin.pl

6

(56) 683 77 81/83

Referent ds. obsługi informatycznej

Robert Łęgowski
robert.legowski@ciechocin.pl

6

(56) 683 77 81/83

Referent ds. oświaty
i archiwum zakładowego

Agnieszka Jabłońska

agnieszka.jablonska@ciechocin.pl

zastępstwo: Aneta Nowatkowska

6

(56) 683 77 81/83

 

 

Urząd Stanu Cywilnego

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Kierownik

Maria Pietrkiewicz

maria.pietrkiewicz@ciechocin.pl

10

 (56) 683 77 81/83 wew. 46

Z-ca Kierownika

Emilia Rożko

emilia.rozko@ciechocin.pl

10

 (56) 683 77 81/83 wew. 40

 

Stanowisko pomocnicze

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Sekretarka

Edyta Sadowska

ciechocin@ciechocin.pl

8

(56) 683 77 81/83

 

                                                                                                              

 


Metadane

Źródło informacji:Emilia Rożko
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Anna Rzążewska
Data wprowadzenia:2009-03-19 10:56:32
Opublikował:Anna Rzążewska
Data publikacji:2009-03-19 10:57:06
Ostatnia zmiana:2020-04-10 08:00:48
Ilość wyświetleń:22853

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij