Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Ciechocin

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

ORGANIZACJA URZĘDU:

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Sekretarz

Grażyna Grzecznowska

sekretarz@ciechocin.pl

9

(56) 683 96 10 wew. 33

 

Referat Finansowo  -  Podatkowy

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Skarbnik

Janusz Celmer

skarbnik@ciechocin.pl

4

(56)  683 77 81/83

Inspektor ds. księgowości

Renata Błotnicka

renata.blotnicka@ciechocin.pl

5

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. księgowości   budżetowej

Anna Rostkowska

anna.rostkowska@ciechocin.pl

5

(56) 683 77 81/83

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat

Elżbieta Brzustewicz

elzbieta.brzustewicz@ciechocin.pl

7

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. obsługi kasowej i ewidencji działalności gospodarczej

Iwona Lemańska

iwona.lemanska@ciechocin.pl

7

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. księgowości podatkowej
i opłaty za gospodarowanie
odpadami komunalnymi

Małgorzata Langowska - Pietruszka

malgorzata.pietruszka@ciechocin.pl

3

(56) 683 77 81/83

Pomoc administracyna

Renata Balewska

3

(56) 683 77 81/83

 

Referat Inwestycji, Rozwoju i Ochrony Środowiska

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Kierownik Referatu Inwestycji, Rozwoju
i Ochrony Środowiska

Lidia Jankowska

lidia.jankowska@ciechocin.pl

 

2

(56) 683 77 81/83

Mł. referent ds. mienia komunalnego i gospodarki nieruchomościami

Monika Dorosińska

monika.dorosinska@ciechocin.pl

 

2

 

(56) 683 77 81/83

Mł. referent ds. inwestycji
i planowania przestrzennego

Kamil Kochner

kamil.kochner@ciechocin.pl

2

(56) 683 77 81/83

Pomoc administracyjna

Celina Nałęcz

2

(56) 683 77 81/83

 Referat Techniczny

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Kierownik Referatu Technicznego

Marta Iwan

marta.iwan@ciechocin.pl

1

(56)  683 77 81/83

Inspektor ds. obsługi sieci wodnokanalizacyjnej

Marcin Szynkiewicz

marcin.szynkiewicz@ciechocin.pl

1

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. gospodarki
wodno-ściekowej

Agnieszka Malinowska

agnieszka.malinowska@ciechocin.pl

1

(56) 683 77 81/83

Referent ds. obsługi informatycznej

Robert Łęgowski

robert.legowski@ciechocin.pl

1

(56) 683 77 81/83

Pomoc administracyjna

Artur Romanowski

artur.romanowski@ciechocin.pl

1

(56) 683 77 81/83

                                                                       Stanowiska Samodzielne

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Inspektor ds. obywatelskich

Maria Pietrkiewicz

maria.pietrkiewicz@ciechocin.pl

10

(56) 683 77 81/83

Inspektor ds. obsługi Rady, kadr i organizacji

Emilia Rożko

emilia.rozko@ciechocin.pl

10

(56) 683 77 81/83

Podinspektor ds. promocji

Kinga Marcinkowska

kinga.marcinkowska@ciechocin.pl

6

(56) 683 77 81/83

Referent ds. oświaty
i archiwum zakładowego

Agnieszka Jabłońska

agnieszka.jablonska@ciechocin.pl

6

(56) 683 77 81/83

 

Urząd Stanu Cywilnego

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Kierownik

Maria Pietrkiewicz

maria.pietrkiewicz@ciechocin.pl

10

 (56) 683 77 81/83 wew. 46

 

Stanowisko pomocnicze

Stanowisko

Imię i nazwisko

nr pok.

nr tel.

Sekretarka

Anna Mazek

ciechocin@ciechocin.pl

8

(56) 683 77 81/83

 

                                                                                                              

 


Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".